Раѕi u bë nuѕe, Ana e ‘Рërputhen’ shfaqet për herë të рarë krah të dashurit misterioz

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Gjini i habiti të gjithë duke u shfaqur nuse ditën e djeshme. Ana pozoi me vello e kurorë në kokë e krah fotos shkruante: “Sa nuse e bukur”.

Ajo është përfolur për një romancë të re pas ndarjes nga Bruno Shemsho dhe duket se qenka e vërtetë. “Ku ka zë s’është pa gjë”, ka shkruar ajo në një postim të fundit.

Dyshimet nisën nga një buqetë e madhe me trëndafila të kuq në formë zemre, të cilën Anës ia kishin bërë dhuratë, së bashku me një dedikim të veçantë. “O rob je qetësia e shpirtit tim”, shkruhej në pusullë.